Pedikúra

FYZIOTERAPIAMASÁŽEPEDIKÚRA ✦ MANIKÚRA

*MEDICÍNSKA PEDIKÚRA

Ošetrenie začína osviežujúcim kúpeľom chodidiel vo vaničke s prísadou zmäkčujúcej soli , pokračuje následnou dezinfekciou pokožky, odstránením nadbytočnej zrohovatelej kože, otlakov a prípadne kurích ôk, ďalej úpravou dĺžky a tvaru nechtov podľa potreby a želania zákazníka, úpravou kožtičky, aplikáciou olejčeka a nanesením krému na chodidlá ľahkou relaxačnou masážou.

*WELLNESS PEDIKÚRA

Ošetrenie začína osviežujúcim kúpeľom chodidiel vo vaničke s prísadou zmäkčujúcej soli, pokračuje následnou dezinfekciou pokožky, odstránením nadbytočnej zrohovatelej kože, otlakov a prípadne kurích ôk, ďalej úpravou dĺžky a tvaru nechtov podľa potreby a želania zákazníka,úpravou kutikuly. Pokračuje aplikáciou bahenného zábalu a následnou relaxačnou masážou chodidieľ.

*JAPONSKÁ PEDIKÚRA

Ošetrenie začína osviežujúcim kúpeľom chodidiel vo vaničke s prísadou zmäkčujúcej soli , pokračuje následnou dezinfekciou pokožky, odstránením nadbytočnej zrohovatelej kože, otlakov a prípadne kurích ôk, ďalej úpravou dĺžky a tvaru nechtov podľa potreby a želania zákazníka, úpravou kožtičky. Povrch nechtov sa jemne zdrsní a odmastí. Leštičkou sa do nechtovej platničky zaleští pasta s obsahom prírodného minerálu bentonitu a prášok zo zmesi jemných parafínov, včelieho vosku, glycerínu, panthenolu a lanolínu. Nakoniec sa nanáša výživný olejček a nanesie krém na chodidlá ľahkou relaxačnou masážou. Ošetrenie zabezpečí pevnosť, pružnosť, hydratáciu nechtov, zníži lámavosť a má dlhodobý účinok, nechty po ňom budú vyživené a lesklé.

*ŠPONA PODOSTRIPE

Aplikácia plastovej špony na jeden zarastajúci necht.

*TAMPONÁDA

Vyčistenie nechtového valu a aplikácia tamponády na jeden zarastajúci necht.

*NECHTOVÁ PROTETIKA

Náhrada jednej nechtovej platničky špeciálnym gélom.

*STRIHANIE NECHTOV A ÚPRAVA

Osviežujúci kúpeľ chodidiel vo vaničke s prísadou zmäkčujúcej soli , pokračuje následnou dezinfekciou, úpravou dĺžky a tvaru nechtov podľa potreby a želania zákazníka, úpravou kožtičky, aplikáciou olejčeka.