Masáže

FYZIOTERAPIAMASÁŽEPEDIKÚRA ✦ MANIKÚRA

Masáže od nepamäti patria medzi najobľúbenejšie liečebné techniky na úľavu od bolesti svalov a kĺbov, zlepšenie prekrvenia a navodenia celkovej fyzickej ako aj psychickej relaxácie..

*KLASICKÁ MASÁŽ

Medzi najpopulárnejšie masáže patrí tradičná Klasická masáž, ktorá pozostáva z masážnych hmatov – trenie, roztieranie, hnietenie, tepanie a chvenie, tieto masážne techniky sú aplikované na masírovanú časť tela podľa požiadavky klienta. Hlavnými účinkami sú navodenie svalovej relaxácie, zlepšenie cirkulácie a výživy tkanív, odstránenie únavy a bolesti v pohybovom aparáte.

*REFLEXNÁ MASÁŽ CHRBTICE

Masáž reflexných zmien a zón v spojivovom tkanive s cieľom zlepšenia funkcie vnútorných orgánov v príslušnom segmente, zlepšenie periférnej cirkulácie a odstráneniam bolesti v pohybovom aparáte. Reflexná masáž sa vykonáva končekmi prstov tlakom rôzne hlboko do podkožného väziva bez masážneho prípravku.

*REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDLA

Masáž tlakom alebo trením reflexných plôšok lokalizovaných na chodidle, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo častiam tela. Cieľom tejto masáže je zlepšenie funkcie vnútorných orgánov, odstránenie únavy a bolesti pohybového aparátu, ako aj navodenie pocitu celkovej relaxácie.