Manikúra

FYZIOTERAPIAMASÁŽEPEDIKÚRA ✦ MANIKÚRA

*MANIKÚRA

Ošetrenie začína dezinfekciou rúk, úpravou dĺžky a tvaru nechtov podľa želania zákazníka, pokračuje kúpeľom rúk s prísadou zmäkčujúceho oleja a následnou úpravou kožtičky, prípadne leštením nechtovej platničky, aplikáciou výživného olejčeka a nanesením krému ľahkou masážou prstov a dlaní.

*JAPONSKÁ MANIKÚRA

Unikátne ošetrenie začína dezinfekciou rúk, úpravou dĺžky a tvaru nechtov podľa želania zákazníka, pokračuje úpravou kožtičky. Povrch nechtov sa jemne zdrsní a odmastí. Leštičkou sa do nechtovej platničky zaleští pasta s obsahom prírodného minerálu bentonitu a prášok zo zmesi jemných parafínov, včelieho vosku, glycerínu, panthenolu a lanolínu. Nakoniec sa nanáša výživný olejček a krém ľahkou masážou prstov a dlaní. Ošetrenie zabezpečí pevnosť, pružnosť, hydratáciu nechtov, zníži lámavosť a má dlhodobý účinok, nechty po ňom budú vyživené a lesklé.

*WELLNESS MANIKÚRA

Ošetrenie začína dezinfekciou rúk, úpravou dĺžky a tvaru nechtov podľa želania zákazníka, pokračuje kúpeľom rúk s prísadou zmäkčujúceho oleja a následnou úpravou kutikuly, prípadne leštením nechtovej platničky.Pokračuje aplikáciou bahenného zábalu a následnou relaxačnou masážou prstov a dlaní.